17 Kasım Banko Maçlar – Banko Kuponlar

Merhabalar, kuponlarbanko.com adresine “17 Kasım Banko Maçlar – Banko Kuponlar” adlı yazımıza hoş geldiniz. 17 Kasım banko kuponlar, günün banko maçları, banko iddaa kuponları ve banko tahminler bulabileceğin günün en sağlam tahminleri burada…

Türkiyenin en iyi iddaa tahminleri sitelerinden biri olan kuponlarbanko.com sizler için çok sağlam banko maç analizler yaptı, İddaa ekibimizin hazırladığı banko kuponlar ve tahminler aşağıda gördüğünüz gibidir.

17 Kasım Banko Kuponlar – Günün Bankosu

İtalya – Portekiz : UEFA Uluslar Ligi 4.hafta karşılaşmasında İtalya evinde Portekiz’i ağırlıyor. İtalya son 5 maçta 4 beraberlik, 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet alırken Portekiz son 3 maçtır galip gelmesini biliyor. Grupta Portekiz 6 puanla liderliğini sürdürürken İtalya ise 4 puanla arkasından takibini sürdürüyor.

Portekiz her ne kadar iyi bir kadroya sahip olsa da İtalyanlar’da iyi bir yapılanmaya sahipler. Bu iki ekibin karşılaştığı son 5 karşılaşmada İtalya’nın 3 Portekiz’in ise 2 galibiyeti bulunuyor. Bu karşılaşmada ise İtalya’nın zor da olsa galibiyetle taçlandıracağını düşünüyorum.

Türkiye – İsveç : UEFA Uluslar Ligi 4.hafta karşılaşmasında Türkiye evinde İsveç’i ağırlıyor. Türkiye’nin mutlak kazanması gereken maçta İsveç’in 1, Türkiye’nin ise 3 puanı bulunuyor. Türkiye kazandığı takdirde puanını 6’a yükseltse de Rusya’nın bu saatten sonra kaybetmesi gerekiyor. Rusya İsveç’e deplasmanda kaybettiği durumda Türkiye’nin halen şansı sürecek.

Her iki takımda iyi bir kadroya sahip fakat Türkiye’nin genç yapılanması ve iyi bir kadroya sahip olması Türkiye’nin evinde mutlak galibiyetle tamamlayacağı maç olarak görüyorum. İsveç’in ise grupta pek şansı kalmasa da bu maç için varını yoğunu ortaya koyacaktır.

17 Kasım banko kuponlar için bu karşılaşmaya ev yada karşılıklı gol var oynamanızı tavsiye ederim.

Arnavutluk İskoçya : Her iki takımda Uluslar Ligi’nin alt sıralarında can çekişiyor, 3 puan için bir birlerine saldırıp açık oynayacaklarını tahmin ediyorum. 17 Kasım banko kuponlar ve 17 Kasım banko maçlar için bu karşılaşmadan ekmek çıkabilir.

Bu ligde Arnavutluk evinde şanslı gözükse de İskoçya’nın da şansı olmadığı anlamına gelmez. Bu karşılaşmada üçden fazla gol olacağını düşünüyorum.

17 Kasım 2018 Günün Banko Kuponu

Karşılaşma Tahmin Oran
İtalya Portekiz MS1 1.90
Türkiye İsveç MS1 2.10
Arnavutluk İskoçya 2.5 Üst 2.15
Misli: 250TL    Güven: %85 Toplam Oran: 8.58
Max Kazanç: 2.144TL 

Hergün en sağlam banko maç tahminleri ile iddaa kuponlarınızın kazanmaya bir adım daha yakın olmasını istiyorsanız takip etmeniz gereken en iyi iddaa tahminleri sitesi birbanko.com’dur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis