20 Ekim Banko Kuponlar – Günün Banko Maçları

20 ekim günün en sağlam banko maç ve banko kuponlar ile kazanmaya hazırmısınız? Cevabın evet ise hazır olun, Çünkü sizlere hergün bu başlık altında banko kupon ve iddaa analizlerimi paylaşacağım, Takipte Kalın.

20 Ekim Banko Kuponlar

Eski takipçilerimiz iyi bilir bu blogda hergün banko maçlar ve banko kupon paylaşımları yapıyordum ancak 1-2 aydır işlerimden dolayı maç paylaşımları yapamaz olmuştum, Ama bugünden itibaren iddaa maç analizleri yapmaya başlıyorum, Umarım paylaşmış olduğum iddaa tahminleri ile hep beraber kazanırız.

Bu arada sitemizdeki diğer tahmin sayfalarındanda faydalanabilirsiniz bu sayfalardan size bi kaç örnek vereyim takip ettiğinizde iddaa tutturma şansınız daha fazla olacaktır.

  • Banko Maçlar: Günün en sağlam banko maç tahminleri ve iddaa analizlerini bulacağınız bu sayfada güncel tahminler bulabilirsiniz, Bu sayfa %95 lara varan başarı göstermektedir. Bahsettiğim bu sayfaya şu linke tıklayarak gidebilirsiniz –> banko maçlar
  • Banko Tahminler: Yine çok başarılı tahminlerin yapıldığu bu sayfaya şu linke tıklayarak gidebilirsiniz –> banko tahminler
  • Günün Bankosu: İddaa kuponlarınızı yatırmadan önce bu sayfaya mutlaka bakmanızı tavsiye ederim Günün Bankosu

Şimdilik önereceğim sayfalar bunlar, Diğer sayfaları görmek için menüyü kullanabilirsiniz, Şimdi gel gelelim bugünkü konumuza yani 20 ekim banko maçlar ve banko kuponlar konusuna.

Bu konuyu 15 şubat gecesi hazırlkadığım için maç analizlerimi henüz bitirmedim, Maçları yarın sabah saat 10.00 a kadar aşağıdaki tablo içine eklemiş olacağım, Takipte kalın lütfen.

20 Ekim Günün Banko İddaa Kuponu

Karşılaşma Tahmin Oran
Hartberg – Rapid Wien 2 2.00
Lotte vs VfL Osnabruck 2 2.20
West Ham Tottenham 2 1.90
Misli: 100TL    Güven: %80 Toplam Oran: 8.36
Max Kazanç: 836TL  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis