21 Ekim Banko Kuponlar – Banko Maçlar

Bugün yani 21 ekim günün için hazırladığım banko kupon ve banko maçlarımı sizinle paylaşmak istiyorum, Öncelikle 3 adet maç analiz edip maç hakındaki fikirlerimi paylaşım daha sonra bu 3 tahmini birleştirip kupon yapacağım.

21 Ekim Banko Kuponlar

Sivas – Fenerbahçe Maç Tahmin ve Yorumu

İlk yorumlamak istediğim karşılaşma 193 kodlu sivas fenerbahçe karşılaşması olacak, Fenerbahçe sezona çok kötü bir giriş yaptı ve art arda malubiyetlerle taraftarını üzdü, Şimdi sivas deplesmanına gidiyorlar ve mutlak kazanmak için saldıracakalrdır. 20 ekim günün banko maçı olarak gördüğüm bu karşılaşma bana göre fenerbahçenin galibiyeti iel sonuçlanacaktır.

137 Hertha Berlin – Freiburg Maç Tahmin Ve Yorumu

Karşılaşmayı ilk incelediğimde gözümüme 1.80 lık iddaa oranı ile üst seçeneği çarpıyor, iddaa ev sahibi takımını favori göstermiş ama ev yensede kalesinde gol yada goller göreceğini düşünerek akrşılaşmaya üst oynamanızı tavsiye ederim. 21 ekim iddaa kuponları üst seçeneği için iyi bir tahmin olacaktır.

146 Nice – Marseille Maç Yorumu Ve Tahmini

Diğer üst bitmesini beklediğim karşılaşma ise 146 kodlu nice-marsilya karşılaşmasıdır, Her iki takımda rahat gol ataıp gol yiyorlar, 21 Ekim banko kuponlar için iyi bir tahmin olacaktır.

21 Ekim Banko Kupon

Karşılaşma Tahmin Oran Sonuç
Sivas – Fenerbahçe MS 2 1.95
Hertha Berlin – Freiburg 2.5 Üst 1.80
Nice – Marseille 2.5 Üst 1.55
Misli: 100TL    Güven: %70 Toplam Oran: 5.44
Max Kazanç: 544TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis