3 Ekim Banko Kuponlar – Günün Banko Kuponları

3 ekim banko maçlar ve günün banko kuponları sayfasına hoş geldiniz, Bugünkü banko maç tahminleri herzamanki tahminlerimden farklı olarak süpriz maçlar üzerine yoğunlaşacağım ve yüksek oranlı süpriz maç tahminleri yapacağız umarı bu yapacağımız iddaa analizleri 3 ekim banko kuponlar için faydalı olur.

3 Ekim Banko Kuponlar Ve Maçlar

Fredrikstad – Ullensaker Kisa : Deplesman ekibi takımın daha güçlü olduğu apaçık ortada, Tek sıkıntı deplesmanda oynamaları ancak verilen oran yinede oynamaya değer, Resmi iddaa deplesman ekibine tam 3.40 veriyor , yabancı iddaa tahmin siteleri ise 3.70.

Oran yüksek olduğu için tahminimizi biraz garantiye alabiliriz, Yani x2 çifte şans yada beraberlikte iade 2 seçeneği ile 3 ekim banko kuponlar için süpriz bir tahmin ortaya çıkarabiliriz.

Fylde – Gateshead : Her iki takımda gol yollerında başarılı, Hem yiyip hem atıyorlar karşılaşmanın 2.5 üst çıkma ihtimali yüksek.

Sutton United – Dover Athletic: Ev sahibi ekip bu lige çıktı ve oldukça başarılı futbol oynuyorlar, Şuan ligde 3.sıradalar ve evinde oynadığı maçlarda mutlak gol ve goller atabiliyor, Dover takımının bu deplesmanda işi zor, Maç önce karşılıklı gol var sonrada 2.5 üst olur diye düşünüyorum, 3 ekim banko kuponlar için denemeye değer.

3 Ekim 2017 Salı Günün Banko Kuponu

Karşılaşma Tahmin Oran
Fredrikstad – Ullensaker Kisa Beraberlikte İade 2 2.70
Fylde – Gateshead 2.5 Üst 1.65
Sutton United – Dover Athletic 2.5 Üst 2.00
Misli: 100TL    Güven: %80 Toplam Oran: 9.00
Max Kazanç: 1.500TL

Hergün en sağlam ve en garanti banko maç tahminleri ile iddaa kuponlarınız kazanmaya bir adım daha yakın olmasını istiyorsanız takip etmeniz gereken en iyi iddaa tahminleri sitesi birbanko.com’dur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis