7 Kasım Banko Maçlar – Günün Banko Maçları

7 kasım banko maçlar ile cepleriniz misli ile para dolacak, en sağlam banko tahminlerden derlediğimiz bu maçlar gerçekten banko, 7 Ekim 2017 salı günün banko maçları.

7 kasım banko maçlar
7 kasım banko maçlar

7 Ekim Banko Maçlar BEŞİKTAŞ – ARIS (IYH:4.5)

Beşiktaş Şampiyonlar ligi D grubunda lider durumda. 4 maçta 3 galibiyet elde ettiler. Grubun en az sayı yiyen takımı konumunda, Boatright geri döndü, son Darüşşafaka maçında yine farkını konuşturdu. Clark bu maçta oynayabilecek. Jon Diebler ve D.Strawberry takımın skor yükünü çeken oyuncular.

Daha da önemli nokta Beşiktaş etkili bir savunma takımı, maçın kritik ve kırılma anlarında sıkı savunmayla maçın kontrolünü ellerine alıyorlar. Rakip Aris 4 maçta 2 galibiyet çıkardı, son iç sahada Bonn takımına yenilerek hayal kırıklığı yaşadılar.

Öte yandan deplasmanda güven veren görüntüleri yok. Beşiktaş’ın sıkı savunmasına karşı skor üretmekte sıkıntı çekeceklerdir, Aris adına zor deplasman olacak.

Tahmin: Beşiktaş ilk yarıdan handikabı aşar.

7 Ekim Banko Maç Tahminleri  BONN – NANTERRE (MSH:3.5)

Bonn Şampiyonlar Ligine kötü giriş yaptı. 4 maçta 1 galibiyetleri var, geçen hafta Aris takımını deplasmanda devirdiler. Ancak istikrarları yok, hafta sonunda ligde açık favori oldukları Jena maçını kaybettiler.

Dış şut yüzdeleri düşük. Rakip Nanterre 4 maçta 3 galibiyet çıkardı. 3’er gün arayla maç yapmaları takımın performansını etkiliyor.

Yerel lige ve Avrupa’da aynı peş peşe tam konsantre olmak bazı takımlara ağır gelebiliyor. Jamal Shuler, Schaffartzik, Alade Aminu takımın önde gelen etkili isimleri.

Tahmin: Bonn Şampiyonlar Liginde evinde oynadığı 2 maçı kaybetti, 3.kez kaybetmek istemeyeceklerdir. Kazanmalarını bekliyorum.

7 Ekim Banko Maçlar  BAYREUTH – ESTUDIANTES (IYH:2.5)

Bayreuth Şampiyonlar liginde 4 maçta 3 galibiyeti var. Geçen hafta Banvit deplasmanında son periyot teslim olup, ilk mağlubiyeti tattılar. 2 gün önce yerel ligde Bremerhaven deplasmanında maçı uzatmada kazandılar. Bu dönem düşüş içerisinde gibi görünseler de evlerinde oynadıkları maçlarda daha çok güven duyuacak takımlar.

Rakip Estudiantes geçen hafta Şampiyonlar liginde evinde çok rahat kazanması gereken maçı kaybetti, maçın her yerinde döküldüler ve hiçbir şekilde de maçı çevirecek güçleri yoktu, vasattılar. Forvetler N.Caner-Medley ile Landesberg takımın en skorerleri, bu ikili takımı hem skor yönünde-pota altında sırtlıyor.

Tahmin: Bayreuth evinde güven veren takım, genellikle ilk yarıları etkili oynuyorlar, ilk yarı handikabı aşmalarını bekliyorum.

7 ekim 2017 salı günün iddaa programı kısır olduğu için böyle sıradan tahmin verme durumunda kaldık, Ama hafta sonu için iddaa ekibimiz sizin için analiz yapmaya devam ediyor, inş bu hafta sonu çok kazandıracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis