Fanatik İddaa Eki – Fanatik İddaa Tahminleri

Bundan taaa 10 yıl kadar önce yani iddaa oynamaya ilk başladığım zamanlar böyle internetten maç analizleri yapmak gibi bir şansımız yoktu insanlar maç analizlerini fanatik iddaa eki yada fotomaç iddaa eki gibi gazete ekleri ile yaparlardı, Açarlardı iddaa programlarını önlerine maçları inceler yada rıdvan dilmen’in fanatik iddaa yorumlarını okur yada can tongo’nun banko kuponlarını oynardık.

Fanatik İddaa Tahmin

fanatik iddaa ekiPeki fanatik gazetesinin verdiği bu iddaa ekleri nekadar başarılıydı? Gazete ekinde sadece rıdvan dilmen yada can tongo’nun tahminleri yoktu daha 10 larca iddaa yorumcularının yazıları ve banko kuponları vardı, Elbette bu iddaa kuponlarından tutanda kaybedende vardı ancak genel olarak fanatik iddaa tahminleri oldukça başarılıydı.

Fanatik İddaa Ekinde Bugün Neler Var?

Malesef ki fanatik iddaa ekini fanatik’in resmi web sitesi olan www.fanatik.com.tr yi ziyaret ederek göremiyorsunuz fanatik iddaa tahmin ve yorumlarını görmek için illaki bir fanatik gazetesi almanız şart.

İddaa Tahminleri Yapmak Artık Çok Kolay

Günümüzde artık iddaa tahminleri yapmak çok kolay çünkü iddaa analizlerini barındıran binlerce site var cep telefonumuzla dahi bu sitelere girerek maç analizleri yapabiliriz, Hatta kendi tahmin ve banko kupon yapıp paylaşan web siteleri dahi bulmamız mümkün buna en iyi örnek bu site olabilir www.kuponalrbanko.com sizler için hergün maç analizleri ve banko iddaa kuponları paylaşmaktadır.

Toplam:2 Yorum Yapılmış

  1. İşinizde başarılar diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis