Galatasaray Henüz Hazır Değil – Gomis Soru İşareti Yarattı

Sezona iyi bir başlangıç yapmak isteyen sarı kırmızılı takım, son olarak Avusturya kampı için bu ülkede bulunuyordu. Bu kampta Hertha Berlin ile bir hazırlık maçı yapa takım, bu maçtan mağlubiyet ile ayrıldı. Spor haberleri arasında yer alan son gelişme ise sarı kırmızılı takımın bu kamptaki performansına dair. Takımın oynadığı maçlar ve oyuncuların gösterdiği performansa dair ayrıntılı bir analiz yapıldı.

Gomis Soru İşareti Yarattı

Sarı kırmızılı takımda kötü anlamda dikkat çeken ilk oyuncu Gomis oldu. Fransız futbolcunun hazırlık maçlarında kötü bir performans ortaya koyduğu herkes tarafından biliniyor. Bunun yanı sıra oyuncunun şutlarının da sürekli isabetsiz olması kafaları karıştırmaya başladı.

Formsuzluğu ile dikkat çeken oyuncunun, bir an önce toparlanması gerektiğinin altı çizildi. Tam olarak iyi bir performans göstermeyen başka bir oyuncu ise Belhanda oldu. İlk geldiği güne göre çok daha iyi olan oyuncu, tam olarak takıma alışamadı.

Ayrıca oyuncunun maç boyunca pek sorumluluk almadığı da gözlerden kaçmadı. Performansı soru işareti olan başka bir futbolcu ise Maicon oldu. Güçlü fiziği ile dikkat çeken futbolcu, kafa toplarında çok iyi işler yapıyor.

Ancak oyuncunun ağır olduğu da gözlerden kaçmıyor. Bundan dolayı da ileride bu oyuncunun performansının problem olabileceği dile getiriliyor. Performansı kötü olan bir diğer oyuncu ise Carol oldu. Özellikle orta açma konusunda sıkıntı çeken futbolcunun, bundan sonra forma şansı bulması çok zor gözüküyor.

Galatasaray Henüz Hazır Değil

Türk Oyuncular Kayıplarda

Bunun yanı sıra takımın Türk oyuncularının ortaya koyduğu performans da değerlendirildi. Bu isimler arasında en çok çalışan ve iyi bir oyun ortaya koyan isim ise Eren Derdiyok oldu. Hatta bu futbolcu son hazırlık maçında oldukça güzel bir gol atmıştı. Fakat Tudor’un oyuncuya çok fazla şans vermemesi de tepki çekiyor. Sinan Gümüş ise takımdan ayrılmak istiyor. Bundan dolayı da futbolcunun kafasının karışık olduğu dile getiriliyor.

Tolga Ciğerci ise gösterdiği kötü performanstan dolayı takımda forma şansı bulamayacak isimler arasında yer alıyor. Böylelikle takımda Türk oyuncuların oynayabilmesinin son derece zor olduğu dile getiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis