Mehmet Batdal Takımdan Ayrılabilir – İlk 11’e Girmesi Zor

Mehmet BatdalUzun yıllar önce İzmir’den gelen ve sarı kırmızılı takımın formasını giyen oyuncu Mehmet Batdal, burada tutunamamış ve İstanbul Başakşehirspor kulübüne transfer olmuştu. Ancak geçtiğimiz yılı sakat geçiren futbolcu, forma şansı da bulamamıştı. Spor haberleri arasında yer alan son gelişme ise oyuncunun takımdan ayrılmak istediği yönünde.

Forma Giyebileceği Takıma Gitmek İstiyor

Mehmet Batdal, Türk futbolunun yetiştirmiş olduğu en iyi oyuncular arasında yer alıyor. Çok genç yaşta yıldızı parlayan futbolcu, kısa bir süre sonra Galatasaray takımına transfer olmuştu. Bu takımda ilk zamanlar iyi bir performans gösteren oyuncu, sonrasında ise düşüşe geçmişti. Bundan dolayı da futbolcunun takım ile olan ilişkisi kesilmişti. Ardından da bu oyuncu İstanbul Başakşehir takımına transfer olmuştu. Fakat oyuncunun yakası sakatlıklardan bir türlü kurtulamamıştı. Bu yüzden de geçtiğimiz yıl çok fazla forma şansı bulamayan oyuncu, takımına destek verememişti.

Bu sene ise yapılan transferler sonrasında futbolcunun takımda forma giyme şansının son derece düşük olduğu açıklandı. Bundan dolayı da tecrübeli golcü takımdan ayrılmak istiyor. Bunun için kendisine birçok takımın teklif yaptığı da gelen haberler arasında yer alıyor.

Bu takımların başında ise Karabükspor, Antalyaspor ve Gençlerbirliği takımlar geliyor. Başarılı oyuncu da bu takımlardan herhangi birisine gitmek istiyor. Bundan dolayı da ünlü oyuncu ile Başakşehir takımının yönetimi bir araya gelecek. Buna göre ise futbolcunun nasıl bir strateji izlediği de belli olacak.

Mehmet Batdal

İlk 11’e Girmesi Zor

Başakşehir takımı bu sene adeta sınıf atlamıştı. Hem Avrupa hem de Türkiye liginde başarılı olmak isteyen takım, bundan dolayı da birçok ünlü ve yabancı oyuncuyu takıma katmıştı. Bu oyuncuların direk olarak takımda oynaması ise Mehmet Batdal’ın forma şansı bulmasını zora sokmuş oldu.

Çünkü oyuncunun oynadığı yerde mücadele eden futbolcu Adebayor. Real Madrid ve Manchester City takımlarında da oynayan futbolcu, Başakşehir takımında son derece harika bir performans çiziyor. Bunun yanı sıra takıma Mevlüt Erdinç de transfer edildi. Tüm bunlardan dolayı futbolcunun ilk 11 içinde mücadele etmesinin çok zor olduğu dile getiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis