Ozan Tufan İspanya Yolcusu – Ozan Da Gitmek İstiyor

Fenerbahçe takımına geldiği günden beri istenilen performansı bir türlü gösteremeyen Ozan Tufan, takımdan yakın bir zamanda ayrılabilir. Sarı lacivertli futbolcu ile ilgilenen takım ise İspanyol ekibi Malaga oldu. Spor Haberleri arasında yer alan bu gelişme ise birçok taraftarı şimdiden heyecanlandırmışa benziyor. Çünkü futbolcuya karşı özellikle taraftarlar tarafından gösterilen büyük bir tepki söz konusu. Bu tepki son olarak Sturm Graz maçında da ortaya çıkmıştı.

Malaga Oyuncu İle İlgileniyor

Ozan Tufan Fenerbahçe takımının en çok tartışılan oyuncuları arasında yer alıyor. Bursaspor takımında oynarken çok büyük dikkat çeken futbolcu, Fenerbahçe takımına transfer olmuştu. Ancak bu takımda istenilen oyunu bir türlü sahaya yansıtamamıştı. Bunun sonrasında ise oyuncuya özellikle tribünlerden büyük bir tepki gelmişti.

Oyuncunun ismi ise sezon sonunda beri birçok yabancı takım ile anılıyor. Bu takımların arasında Benfica da vardı. Ancak son gelen haberlere göre oyuncuyu isteyen bir takımın daha olduğu ortaya çıktı. Bu takım da İspanyol ekibi Malaga oldu.

İspanya’nın ünlü gazetelerinden birisi olan La Opinion ise bu haberi sütunlarına taşıdı. Gazetenin haberine göre ise oyuncuyu isteyen Malaga takımı, bunu Fenerbahçe yönetimine iletti. Fenerbahçe’nin ise futbolcu için 7 Milyon Euro istediği konuşuluyor.

Ozan Da Gitmek İstiyor

Ozan Tufan’ın da kiralık olarak en az bir sene boyunca başka takımda oynamak istediği dile getiriliyor. Bundan dolayı da bu transferin olabileceği söyleniyor. Fakat gelen haberlere göre Malaga takımı oyuncuyu bonservisi ile beraber satın almak istiyor. Bunun cevabını ise yönetim kısa bir süre sonra verecek.

Ozan Tufan Fenerbahçe takımına geldiğinden beri çok iyi bir oyun ortaya koymamıştı. Bundan dolayı da taraftarların tepkisini çekmişti. Oyuncunun özellikle kendisine bakmaması ve fazla kilolarından kurtulamaması, futbolcuya olan tepkiyi de arttırmıştı.

Sturm Graz maçında sürekli ıslıklanan futbolcu, takım arkadaşlarına; kiralık olarak 1 sene boyunca başka bir takıma gitsem isabetli bir karar olur, demişti. Bunun yanı sıra Malaga taraftarlarının, futbolcunun videolarını paylaşmaya başladığı da dile getiriliyor. Önümüzdeki günlerde bu transfer tam anlamı ile netleşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis